PROJECT MANAGER - commercial & municipal buildings
Stimul - personální poradenství
Praha-Cholupice, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Pro stabilní stavební společnost s dlouholetou tradicí a dobrým jménem na stavebním i pracovním trhu hledáme kandidáta / kandidátku na pozici : PROJECT MANAGER - commercial & municipal buildingsNa této pozici budete odpovědný / á za komplexní plánování, koordinaci a řízení činností na svěřeném projektu.

Konkrétně budete odpovídat za : průběh realizace projektu dle SOD s objednatelem a odpovídat za její plnění a dodržování harmonogramu vedení jednání se zástupci subdodavatelů, investorem, TDI, projektanty apod.

organizaci kontrolních dnů, kontrolu zápisů z jednáníprůběžné vyhodnocování a ekonomických výsledků projektu a kvalitu prací a konečné vyhodnocení celé zakázkypráci s interním systémem pro správu zakázekzajištění a realizaci kontrol stavebních prací podle norem, technologických postupů a v souladu s legislativou BOZP, PO a ochrany ŽP,dodržování vnitřních směrnic a pravidel vztahující se na provádění prací a styk se zákazníkyPožadujeme : min.

SŠ vzdělání v oboru stavebnictvíplatné osvědčení o autorizaci ČKAIT v oboru pozemních stavebmin. 5 let praxe na obdobné pozici ve stavebnictvíuživatelskou znalost MS OfficeŘP sk.

BNabízíme : zázemí stabilní a seriózní společnosti měsíční příplatek za platné osvědčení o autorizaci ČKAITslužební automobil i k soukromým účelům, notebook, telefon5 týdnů dovolenévzdělávání a množství dalších firemních benefitůVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost