Elektrikář
Annonce
Ostrava, CZ
před 4 dny

Místo výkonu práce : Třebovická / , Ostrava - Třebovice . em, telefonicky. Vaše životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu.

Náplň práce - údržba a obsluha výrobního a technického vybavení - řešení poruch na výrobním a technickém vybavení - diagnostika elektrických poruch pomocí vyhodnocení stavu I / O na PLC - nastavování frekvenčních měničů - elektroinstalační práce ve výrobě Požadujeme : - SOU / SŠ elektro - praxe v oboru min roky - vyhláška / Sb.

zodpovědný přístup k práci - samostatnost Nabízíme : - zaměstnání ve stabilní společnosti - nástupní mzda od Kč - příplatek za směnný provoz - letní firemní tábor pro děti - další zaměstnanecké benefity Zaměstnanecké výhody : - Stabilní zaměstnání - týdnů dovolené - Možnost .

platu - Závodní stravování Nástup ihned.

Požadujeme

 • Činnosti dle vyhlášky / Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle vyhl. / Sb.
 • Nabízíme

 • Podnikové stravování
 • Dovolená navíc
 • Zvláštní prémie
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost