Všeobecná zdravotní sestra
Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Vsetín, Czech Republic
před 10 hodinami
source : Hitprace

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRAMožnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Místo výkonu : Domov Jabloňová (domov se zvláštním režimem) a Domov Vyhlídka (domov pro seniory), Strmá 26 a 34, VsetínPOŽADUJEME : vzdělání všeobecná zdravotní sestra, s čistým trestním rejstříkem a řidičským průkazem.

Očekáváme vlídný přístup k lidem, trpělivost, pečlivost, ochotu, samostatnost a odolnost vůči stresu. Praxe v oboru výhodou.

NÁPLŇ PRÁCE : zajištění ošetřovatelských úkonů (odbornost 913) na základě indikace praktickým lékařem (např. příprava podávání léků per os, mastí a jiných léčiv, aplikace léčebné terapie, aplikace inzulinu, ošetřovatelská rehabilitace, péče o rány, pohybová aktivizace, nácvik sebeobsluhy ), zajištění ošetřovatelské péče u obyvatel domova pro seniory, vedení související dokumentace.

NABÍZÍME : Žádná noční a až 15 dnů volna v měsíci, rozpis služeb po dohodě, 5 týdnů dovolené, přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí v moderním zařízení, smysluplná a užitečná práce, příspěvek na obědy a masáže, věrnostní odměny, zázemí stabilní neziskové organizace.

PRVNÍ KONTAKT : telefonicky na čísle : 739 244 872 nebo e-mailem na : doubravova diakonievsetin.czOv. : 11.8.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost