PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Frýdek-Místek, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

A11 z : 14 / 5 / 2020 a : 30 / 7 / 2020Náplň práce : - přímá obslužná péče, spočívající v nácviku jednoduchých denních činností,pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulaci s přístroji, pomůckami, prádlem, udržování čistoty a osobní hygieny u klientů.

Požadujeme : - vzdělání pracovníka v sociálních službách dle 116 Zákona č. 108 / 2006 Sb. o sociálních službách (základní vzdělání, střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu- pracovník v sociálních službách v minimálním rozsahu 150 hodin)- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti, zodpovědnost, pečlivost, trpělivost a dobré komunikační schopnosti.

Nabízíme : - pracovní poměr na dobu určitou, s možností následného prodloužení- příspěvek z FKSP ve výši 4.000,- Kč na dovolenou a rekreaci, příspěvek na dětský tábor, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní akce, oběd za cenu 22,- Kč, 5 týdnů dovolené- nástup ihned nebo dle dohody. Kontakt emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost