ASISTENT/ASITENTKA PROGRAMÁTORA ROBOTŮ
Doolim Yaskawa Czech s.r.o.
Frýdek-Místek, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

A16 z : 23 / 3 / 2022Náplň práce : - podpora obchodního týmu a vedení společnosti- reporty nadřízenému manažerovi- účast na obchodních jednáních.

Požadujeme : - vzdělání v oboru elektro, strojírenství, nebo robotiky- 1 rok praxe- anglický jazyk minimálně B2 (komunikace a reporty pouze v anglickém jazyce)- výbornou znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint)- řidičský průkaz sk.

B (aktivní řidič)- samostatnost, pečlivost, odpovědnost, příjemné vystupování, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu.

Výhodou : - přehled v oblasti průmyslové automatizace a průmyslových robotů užívaných k lakování automobilových součástek- praxe v automobilovém průmyslu.

Nabízíme : - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení- pracovní doba od 8 : 00 hod.- stravenky, bonusy, mobilní telefon, notebook.Kontakt emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost