Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)
Nadji Club, s.r.o.
Praha hl.m., Praha
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Praha, provozovny spol. Nadji ClubKontaktní osoba : Bahleda Martin, tel. : 284 097 402. čtvrtek 9-16 hod, e-

mail : - ; Vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor. (Holešovická tržnice, hala 25, restaurace Sasazu)POUZE PRO ÚP - JINE SERVERY PROSÍME NEINZEROVAT!!!Vhodné pro zařazení do režimu FilipínyUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Požadavky : Hledáme pomocné kuchaře do asijské restaurace.

Nutný zájem o obor, praktické zkušenosti z asijské restaurace v zahraničí. Práce v týmu s jinými cizinci z Asie, dorozumívací jazyk angličtina.

Pouze pro zdravé, nekonfliktní uchazeče, schopné pracovat v týmu, spolehlivé, nehlášené absence se netolerují. Po zapracování zvýšení platu.

Zaměstnanecké výhody : Ubytování na ubytovně

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost