Všeobecní administrativní pracovníci
PETRA spol. s r.o.
Hodonín, CZ
před 14 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro PETRA spol. s r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : angličtina aktivně
  • lokalita : U Elektrárny 4171 / 4g, Hodonín 1 (Hodonín), 69501
  • Přidáno : 20.3.2019
  • Všeobecní administrativní pracovníci :

    Pracoviště : U Elektrárny 4171 / 4g, 695 01 Hodonín. Středoškolské vzdělání s maturitou nejlépe obchodního či dopravního zaměření.

    Práce s MS Excel a MS Word na úrovni pokročilý / á. Znalost anglického jazyka středně pokročilý / á. Vyžadována preciznost při přípravě dokumentace.

    Znalost problematiky zahraničního obchodu výhodou.

    Pracovní náplň : naše společnost se zabývá těžbou a prodejem dříví. Jednalo by se o činnosti v přípravě dokumentace v rámci plnění smluvních vztahů krytých akreditivem pro bankovní domy v rámci zahraničního obchodu.

    Operativní řešení plnění smluvních vztahů, komunikace se spedicí, státní správou, hospodářskou komorou či dalšími autoritami.

    Stravenky, benefity. Kontakt na tle. 602 100 917, 602 570 504, na mail : petra firma-petra.cz

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)