kuchaři
Pilifi, s.r.o.
Fryšava pod Žákovou horou, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace
 • Spolupráce při objednávání, přejímce, přezkušování, skladování a konzervaci zboží. Sestavování jídelního lístku a sledu pokrmů.
 • Součinnost při zjišťování nákladů. Příprava a úprava produktů a pokrmů. Aranžování bufetů a banketů, vydávání pokrmů. Zpracování a úprava polotovarů.

  Ošetřování kuchyňského náčiní a vybavení. Dodržování HACCP.-stálou měsíční mzdu, nadstandartní osobní ohodnocení s motivačními, bonusypravidelné hodnocení práce a zvýšení mzdy dle podaného výkonu, stravování zdarma,možnost ubytování, pravidelné zaměstnanecké akce, vedení a společné plánování cílů, průběžné vzdělávání-první kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně : Hotel Medlov, Fryšava pod Žákovou horou č.

  p. 143, 59204 Fryšava pod Žákovou horou, 9 : 00-16 : 00

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost