PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s.
Poděbrady
před 1 dnem
source : Hitprace

Společnost poskytuje sociální služby zdravotně postiženým občanům a seniorům, kteří nejsou schopni si sami obstarat nutné práce v domácnosti a další životní potřeby.

Poskytujeme pečovatelskou službu, denní stacionář, odlehčovací službu a osobní asistenci. Služby jsou poskytovány v domácnosti klienta, ale také i v našich zařízeních.

Působíme na celém okrese Nymburk.Požadujeme : trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, komunikační dovednosti s cílovou skupinou seniorů, odolnost a samostatnost při krizových situacích, odbornou způsobilost dle 116, zákona č.

108 / 2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů : kurz Pracovníka v sociálních službách, SZŠ nebo střední odborné v oboru sociálním (výhodou).

Pracovník v sociálních službách a jeho pracovní činnosti : pomoc při zvládání běžných úkonů v péči o klienta, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy, pomoc při zajištění chodu domácnosti, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím / doprovod klienta např.

městský úřad, k lékaři.Další činnosti : vedení dokumentace, účast na školeních 24 hod. / 1 rok, řízení služebního motorového vozidla.

Pracovní prostředí : převážnou část dne tráví pracovník u klientů v domácím prostředí. Zázemí pracovníků je na středisku.

Pracovní doba od 7 : 00 - 15 : 30 hod., některé služby jsou poskytovány i večer a o víkendech.Garantujeme : řádné zaškolení a zaučení : společnost má vypracovaný plán zaškolení pro nového zaměstnance, poskytuje stravenky, pracovní oděv, 5 týdnů dovolené, profesní rozvoj.

Příjemný kolektiv spolupracovníků, kteří novým kolegům rádi pomohou / poradí. Práce pod supervizním / odborným vedením.Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo telefonicky.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost