Vedoucí a sociální pracovník - pracovnice STD pro osoby s mentálním postižením Slunečnice
Farní charita Dvůr Králové nad Labem
Dvůr Králové nad Labem
před 2 minutou
source : Hitprace

Pozice : Vedoucí a sociální pracovník STD pro osoby s mentálním postižením SlunečniceStručná náplň práce : - vedení sociálně terapeutické dílny pro osoby s mentálním postižením dle Zákona 108 / 2006 Sb.

o sociálních službách v platném znění,- vytváření a kontrola metodických postupů, kontrola a zajištění plnění standardů kvality sociálních služeb,- vedení pracovníků v sociálních službáchNaše požadavky : - zkušenosti s prací s osobami s mentálním postižením- zkušenosti s vedením zaměstnanců- vyšší odborné, nebo vysokoškolské vzdělání v oblastech určených zákonem o sociálních službách (například sociální práce, sociálně-právní, sociální pedagogika atd.

znalost zákona o sociálních službách, standardů kvality sociálních služeb- trestní bezúhonnost- komunikační a organizační dovednosti- schopnost přijímat a dávat zpětnou vazbu- samostatnost, zodpovědnost a odolnost proti psychické zátěži- řidičský průkaz (skupiny B) - aktivní řidič- zaslání profesního životopisu a stručného motivačního dopisu na e-mail : metodik charitadk.

czCo nabízíme : - smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení- nástupní mzdu dle praxe ve výši 26 000 až 32 000, 2 dny sick day s (placené volno v rámci náhlé zdravotní indispozice)- možnost dalšího vzdělávání- supervizeNástup ihned, nebo po dohodě.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost