Senior/Medior Power BI konzultant (Ref. č.: 1572551582)
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 2 hodinami
source : Hitprace

Náplň práce

Pro našeho klienta, velmi dynamicky se rozrůstající společnost a dodavatele profesionálního Business Intelligence řešení pro klienty, hledáme vhodné kandidáty pro rozšíření stávajícího týmu na pozici Senior Power BI konzultant.

Náplň práce :

  • tvorba reportů a dashboardů v Microsoft Power BI
  • business Analýza - zjišťování potřeb klienta a jejich mapování na dostupná data
  • případně vedení menšího týmu
  • případně školení zákazníků i kolegů v rámci společnosti
  • Požadujeme :

  • minimálně 3 roky zkušeností s Microsoft Power BI
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • znalosti principů multidimenzionálního modelování
  • znalosti práce s databázemi + SQL jazyk
  • Nabízíme :

  • možnost práce na plný i zkrácený úvazek se zájmem o dlouhodobou spolupráci
  • spolupráce na HPP i ŽL
  • kvartální odměny
  • mobilní telefon, notebook
  • možnost zapůjčení služebního vozidla
  • benefity : Kafetérie, příspěvek na penzijní / životní připojištění, stravenkový paušál, flexibilní začátek / konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport / kulturu / volný čas, Multisport karta, Permanentka do ZOO, zdravotní volno / sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna, možnost studijního volna, účast na zahraničních konferencích, vyhrazený čas na inovace
  • pozice vhodná pro OZP, s docházením do firmy i vozíčkáři
  • místo výkonu práce Praha 9
  • případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

    Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289 / 7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č.

    110 / 2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

    Notebook

    Příspěvek na penzijní / životní připojištění

    Flexibilní začátek / konec pracovní doby

    Příspěvek na dopravu

    Stravenky / příspěvek na stravování

    Dovolená 5 týdnů

    Vzdělávací kurzy, školení

    Kafetérie

    Občerstvení na pracovišti

    Příspěvek na sport / kulturu / volný čas

    Zdravotní volno / sickdays

    Možnost občasné práce z domova

    Firemní akce

    Možnost si napracovat hodiny

    Možnost delšího neplaceného volna

    Možnost studijního volna

    Účast na zahraničních konferencích

    Vyhrazený čas na inovace

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.