IT administrátor
Alza.cz a.s.
Praha
před 25 dny

Jsme menší tým IT administrátorů, který se stará o chod celé firmy . Naší hlavní náplní je péče o veškeré IT záležitosti v celé firmě, a to i na na Slovensku, Maďarsku, či Rakousku.

Naše práce začíná od správy PC, přes nastavování tiskáren, až po správu serverů, kamerových systémů či AlzaBoxů.

Naše práce je vše, jen ne stereotypní. Rádi se učíme , přicházíme s novými nápady a snažíme se být aktivní, abychom ulehčili práci nejen sobě, ale hlavně našim kolegům.

Do karet ti hraje, pokud máš zkušenosti s : uživatelskými stanicemi - Windows 8 až 10, budováním nových poboček - instalováním infrastruktury, zprovozňováním celé sítě, péčí o zaměstnance a řešení jejich IT problémů.

Až se zapracuješ, tak tvým každodenním chlebem bude : správa koncových stanic a serverů, péče , aby naše AlzaBoxy nikdy nezamrzly , infrastruktura -

síťové prvky (Cisco) a správa našich uživatelů, Exchange server pro správu mailů,cloudové služby jako jsou Azure a Office 365 , správu serverů, a to kamerové, poštovní, webové i databázové, a další služby jako GitLab, Jenkins, VPN, Kubernetes, Remote desktop services a další.

Hlavní je pro nás chuť a touha makat v tomto oboru. Co neumíš, to tě doučíme, ale měl bys mít velmi dobré technické znalosti a nebát se komunikovat s lidmi napříč celou firmou.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost