Specialista pro Identity & Access management (m/ž)
Kooperativa
Praha, CZ
před 2 dny
source : Welcome to the Jungle

Říkají vám něco pojmy jako AD, AAD, LDAP, MFA, IDM, IDP, SAML2, oAuth? Jestli ano, čtete správný inzerát : ). Aktuálně hledáme posilu do týmu, který zajišťuje správu identit a přístupů.

Budete navrhovat a implementovat nové funkcionality a procesy, ale i je uvádět do života a podporovat jejich fungování. Čekají vás analýzy, konzultace a podílení se na projektech v oblasti Identity Managementu.

Vaším úkolem bude navrhovat, vyvíjet a dokumentovat nové i stávající služby. Zajímá vás, jaké používáme technologie? Ty nejčastější, s kterými přijdete do styku jsou : CzechIDM, Id Port, Azure Active Directory, Active Directory, FreeIPA.

Co vás u nás tedy čeká?* Tvorba metodiky a procesů pro správu identit, ověřování a implementace těchto metodik a procesů do aplikačního řešení a do společnosti* Správa dokumentace systémů a procesů* Komunikace s interními zákazníky v rámci řešení požadavků a incidentů* Úzká spolupráce s vývojovým týmem* Aktivní vyhledávání příležitostí v oblasti správy identit a přístupů* Aktivní udržování a rozvoj odborných znalosti v oblasti IDM Co k tomu budete potřebovat?

 • Znalost principů Identity Management a Access management* Alespoň základní znalosti a orientaci v oblastech jako MS AD, MS AAD, LDAP* Bez znalosti práce s MS Windows, MS Office (především Excelu) se u nás neobejdete* Angličtinu na úrovni čtení technické dokumentace* Alespoň základní povědomí o fungování a principech autentizačních a autorizačních mechanismů* Uvítáme i znalost a orientaci v SQL a práci s daty v databázích, znalost skriptování např.
 • PowerShell, Java (Groovy scripty) a bash v prostředí Linux

 • Pokud máte znalost ITIL a zkušenost s ITSM procesy, bude to jedině plus Co vám nabízíme?* Počítáme s vámi dlouhodobě, proto nabízíme smlouvu na dobu neurčitou* 32 dnů volna v roce (25 dnů dovolené + 5 Free Days + 1 Charity Day + 1 Care Day)* Flexibilní pracovní doba + částečně remote práce* Cestovní pojištění zdarma, nadstandartní příspěvek na penzijní připojištění (až 1.
 • 000 Kč měsíčně) a životní pojištění (až 3.150 Kč měsíčně), těšit se můžete také na velké slevy na naše produkty a na produkty našich obchodních partnerů

 • rámci bonusového programu Cafeterie dostanete 9.000 Kč (v benefit bodech) a to, jak je uplatníte, je jen na vás (sport, relax, kultura, dovolená, pobyty, apod.
 • Stravné 130 Kč / den (Kooperativa nám přispívá 105 Kč) - v Praze máme vlastní jídelnu, bistro a kavárnu* Interní i externí kurzy (IT a jazykové kurzy, vzdělávací platforma Seduo), firemní kouč a psycholog, využít můžete i naši firemní knihovnu* Rozvojové a sportovní akce, zdravotní a preventivní programy, ale také možnost nadstandardní zdravotní péče (fyzioterapie, jóga, očkování)* V Praze, Brně, Olomouci a Českých Budějovicích můžete jezdit zdarma na Rekolech* Za doporučení nového kolegy vás oceníme až 45 000 benefit body do Cafeterie* Zaměstnanecký mobilní tarif, pracovní telefon a notebook je samozřejmostí

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost