Operátoři
Bekaert Textiles CZ s.r.o.
Aš, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Lipová 1, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (12 měsíců) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned.

Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba : 2-směnný provoz (6 : 00-18 : 00 h, 18 : 00-6 : 00 h), krátký x dlouhý týden (St, Čt x Po, Út, Pá, So, Ne).

Náplň práce : obsluha automatických pletacích strojů, seřizování, kontrola zpracování přízí a pletených výrobků, provlékání příze jehlami a válečky strojů pro pletení, opravy a výměny opotřebených nebo vadných jehel a jiných součástí, nakládání a vykládání nákladních vozidel při nedostatku personálu ve skladu v přízemí a umístění dodané příze ve skladu na pozice, vyčištění pracoviště po dohodě s vedením skladu (resp.

vedoucím pletárny), likvidace předem roztříděného odpadu do určených kontejnerů, rozpoznávání a hlášení kvalitativních odchylek, zablokování vadného množství.

Požadujeme : samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, pravidelná docházka, ochota pracovat ve směnném provozu. Nabízíme : stravenky.

Kontakt pro zájemce : telefonicky (volat 8 : 00-15 : 00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (Po-Pá 8 : 00-15 : 00 h).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost