Zaměstnanec údržby
Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace
Jirkov, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail : personalni meussj.cz, případně kontaktujte personální oddělení Bc.

Čermákovou na tel. č. 474 684 432.Místo výkonu práce - Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizaceU Dubu č.

p. 1562, 431 11 Jirkov 1Požadavky na volné pracovní místo : Kvalifikační předpoklady a dovednosti- střední odborné vzdělání s výučním listem (v oboru např.

zedník, zámečník, elektrikář, instalatér .) nebo SŠ s maturitou- vyhláška č. 50 / 1978 Sb. minimálně 5 - výhodouOsobnostní předpoklady a dovednosti- schopnost samostatné práce, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita- organizační a komunikační schopnosti (praxe ve vedení malého týmu - organizace práce podřízených, plánování, přebírání práce, motivování)- manuální zručnost, technická zdatnost (orientace v technické dokumentaci)- základní znalost práce na PC- odolnost vůči stresu- schopnost pojmenovat a řešit problémOstatní- zdravotní způsobilost- trestní bezúhonnost - řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidičNabízíme : - zodpovědnou činnost u důvěryhodného zaměstnavatele- kolegiální a přátelskou atmosféru- odpovídající platové ohodnocení (platové zařazení - 6.

tř. od 15.770,- až 24.780,- Kč dle nařízení vlády č. 341 / 2017 Sb. podle dosažené kvalifikace a praxe) + osobní ohodnocení + odměny- zaměstnanecké benefity (zvýhodněné závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění až do výše 800,- Kč, poukázky na volnočasové aktivity, kulturní akce, zaměstnanecké masáže a další)- 25 dní dovolené- možnost seberealizacePráce v jednosměnném ranním provozu.

Nástup možný ihned na dobu určitou, poté možnost prodloužení.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost