stavbyvedoucí
SWIETELSKY stavební s.r.o.
Louny
před 1 dnem
source : Hitprace

místo výkonu práce : Postoloprtská 2956 Louny Požadavky : min. středoškolské vzdělání stavebního směru s maturitou, popřípadě VŠ stavební směr obordopravní stavby + 5 let praxe na pozici stavbyvedoucíhoznalost a zkušenost s vedením staveb většího rozsahuosvědčení o autorizaci v oboru dopravní stavby výhodouřidičský průkaz sk.

Bznalost práce na PC (MS Office - Excel, Word, Outlook..) komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, osobní přístup, loajalita a časová flexibilitaNabízíme : mzda dle praxe a odbornostipracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou jistotu jedné z nadnárodních společností úspěšně prosperující na českém trhumožnost profesního růstu a odborného vzděláváníodpovídající finanční ohodnocení od 30 000,- Kč / měsíc dle vzdělání a praxe v oboru, notebook, mobilní telefon, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolenéPísemné nabídky vč.

Profesního životopisu zasílejte na email : j.tuckova swietelsky.cz nebo volejte na tel. 415 652 679. výhody : mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, služební motorové vozidlo k osobnímu užívání

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost