Skladník/ce - expedient/ka
Annonce
Šumperk, CZ
před 2 dny

Agentura práce; Osobní ; Jedná se o práci ve velkoobchodě s potravinami a smíšeným zbožím (příjem, výdej, uskladnění, evidence zboží).

Pracovní doba je od : - : a od : - : . Požadujeme dobrý zdravotní stav a časovou flexibilitu. Spolehlivost, pečlivost, samostatnost a odpovědnost.

Nástup možný ihned, popřípadě dle dohody. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Trestní bezúhonnost. Perspektivní dlouhodobé zaměstnání a zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí.

Práce v přátelském kolektivu. Odpovídající mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností. Příspěvek na závodní stravování a další zaměstnanecké benefity.

Kontakt : osobně na pracovišti pondělí a čtvrtek od : do : hodin, dále telefonicky nebo em - zašlete strukturovaný životopis na email : .

Nabízíme

 • Jiné výhody
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost