Lékař - ordinace pracovního lékařství
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Svitavy, Česká republika
před 8 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Pavlovova 1422 / 6, Svitavy 2 (Svitavy), 56802
  • Přidáno : 12.9.2018
  • Ostatní lékaři specialisté :

    NÁPLŇ PRÁCE : komplexní poskytování pracovně-lékařské péče našim klientům (preventivní pracovně-lékařské prohlídky, funkční diagnostika, dohlídky pracovišť, preventivní programy, očkování, surveillance, poradenství -

    vše dle příslušné legislativy), očkování, poradenství v cestovní medicíně, poradenství a testování HIV / AIDS, příslušná administrativa

    POŽADAVKY : VŠ v oboru Všeobecného lékařství - vhodné i pro absolventa, zařazení do přípravy v oboru Pracovního lékařství, případně Hygiena a epidemiologie, dále Všeobecné lékařství nebo Interní lékařství.

    Specializovaná způsobilost v těchto oborech vítána, není však podmínkou, zdravotní způsobilost a bezúhonnost

    NABÍZÍME : 2 sick days + stravenky

    KONTAKT : telefonicky, e-mailem

    Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

    Hrubá mzda : 29 000 40 000 Kč / měsíc

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.