Stevard/ka v autobuse
STUDENT AGENCY, RegioJet
Karlovy Vary, CZ
před 5 dny

Čemu se budete v práci věnovat?

Na této pozici budete doprovázet autobusy na linkách z Karlových Varů, odbavovat cestující při nástupu do autobusu a zajišťovat profesionální zákaznický servis (denní tisk, občerstvení, podávání informací, prodej jízdenek).

Budete se starat o příjemné prostředí v autobuse a nedílnou součástí vaší práce bude i úzká spolupráce s řidiči a helpdesk oddělením.

Možnost i zkráceného a plného úvazku.

Hledáme právě Vás?

Určitě ano! Žádnou extra schopnost u nás nepotřebujete, stačí jen úsměv, dobrá nálada a sem tam se umět dorozumět v anglickém jazyce.

Ještě studujete? Žádný problém, směny si můžete naplánovat ve svém volnu.

Zajímalo by Vás dozvědět se ještě více na osobním pohovoru? Pošlete nám svůj životopis a my za Vámi do Karlových Varů přijedeme! Pozveme Vás do příjemné kavárničky, kde Vás, jak už je naším zvykem, pozveme na teplý nápoj zdarma. : -)

Na co se můžete těšit?

Naše žluté linky RegioJet dělají cesty jinými to říká i naše motto Měníme cestování na zážitek . Tak pojďte měnit ho s námi! Získáte skvělou možnost vstoupit do světa dopravy a cestovního ruchu pod uznávanou a silnou značkou.

Budeme se těšit na Váš životopis!

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 5. 6. 2019 do 30. 6. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost