Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Notino, s.r.o.
Brno
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Londýnské náměstí 881 / 6, Brno, PSČ 639 00Požadované dovednostiZnalost ukrajinštiny na úrovni rodilého mluvčího, praxe ze zákaznického servisu, velmi dobrá orientace v kosmetických produktech a parfémech, znalost angličtinyPoznámka k volnému místu : CO BUDETE DĚLAT?

pečovat o zákazníky prostřednictvím mailu a telefonu " poskytovat informace o produktech, dostupnosti zboží a stavu objednávky " poskytovat produktové poradenství " evidovat telefonické objednávky, průběžně je kontrolovat a sledovat jejích stav až po dodání " spolupracovat s produktovým oddělením a skladem CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

ukrajinský jazyk - rodilý mluvčí" výbornou znalost gramatiky" profesionální vystupování" výborné komunikační dovednosti a prozákaznický přístup" znalost práce na počítači " chuť pracovat v týmu a zdokonalovat své znalosti" vysokou míru empatie a trpělivosti " orientace v kosmetických produktech a parfémech" anglický jazyk na komunikativní úrovni CO VÁM ZA TO NABÍZÍME?

spolupráci na HPP ve stabilní a rychle rostoucí firmě" možnost růstu a postupu na jiné pozice v rámci firmy (marketing, produktové a ekonomické oddělení)" mladý a přátelský kolektiv" pravidelnou zpětnou vazbu" vzdělávací plán, jazykové kurzy, aj.

stravenky, zaměstnanecké slevy a další výhody Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost