ostraha prodejny Lidl
Protektia s.r.o.
Hodonín, Czech Republic
před 8 hodinami
source : Hitprace

Náplň práce : pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost, max.

12-ti hod. směny, nepravidelný 40 hodinový pracovní fond dle pokynů managera.Požadujeme : čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme : práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP s možností prodloužení, zaručenou pravidelnou mzdu, odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu, pomoc při zajištění certifikátu strážného.

Nástup možný IHNED.Vhodné také pro osoby s OZZ, invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí. Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

Prvotní kontakt je nutný telefonicky nebo e-mailem. Telefonicky Po-Pá 9 : 00 - 16 : 00 hod., tel. 737 087 145 Lenka Hanušová, nebo na e-mail : nabor.

centrum protektia.cz. Nezapomeňte přiložit platné telef. číslo

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost