Referent nákupu (NJ) - 25 hod./týdně
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Police, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

CO BUDETE DĚLAT?Spravovat oblast firemního nákupního systémuStarat se nákupní požadavky v systémuZpracovávat požadavky nákupu pro ostatní pobočky firmyPoskytovat podporu při zavádění nákupních a logistických procesůVytvářet a spolupracovat při tvorbě nových řešení v oblasti nákupuPožadujeme : Máte aktivní němčinu (min.

B2) a zkušenosti v administrativě, ideálně nákupu? Nabízíme stabilní práci na zkrácený úvazek (ca. 25 hod. týdně) s možností prodloužení na plný úvazek do budoucna.

Home office až 4 dny v týdnu. Vhodné též pro absolventy! Nabízíme : CO VÁM NABÍZÍ FIRMA?Práci v příjemném pracovním prostředíZajímavou mzdu s každoročním navýšenímJeden plat ročně navícZkrácený úvazek ca.

25 hod. týdněPo zaškolení možnost home office až 4 dny v týdnu5 týdnů dovolenéSick daysFlexibilní pracovní dobuKafeterie (500 Kč / měsíc), stravenkyMožnost kariérně růstOdborné a jazykové vzděláváníMísto výkonu práce : Třebíč / home officeVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost