PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o.
Hradec Králové, Nechanice
před 5 dny
source : Hitprace

PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH- Místo výkonu práce : Pražská č.p. 20, 503 15 Nechanice- PP na dobu určitou (21.

10.2019 - 18.1.2020)- Náplň práce : péče o seniory v rámci komplexní ošetřovatelské péče 24 hodin denně, pomoc při oblékání a svlékání včetně speciálních pomůcek, pomoc při podávání jídla a pití, pomoc při aktivizačních činnostech, podpora soběstačnosti a nezávislosti seniorů v péči.

 • Požadujeme : vztah ke starým lidem, lidský přístup, organizační schopnosti, práce v týmu, schopnost učit se novým věcem, slušné a spolehlivé jednání, praxe výhodou, vzdělání v oboru či rekvalifikační kurz v oboru výhodou.
 • Nabízíme : Mimořádné odměny, připlatky za výkon práce formou noční služby, odpolední služby, služby o víkendu a práce ve svátek, příspěvek na oběd, občerstvení v místní kavárně za výhodné ceny, příspěvek na dopravu po zapracování- V případě zájmu nám zašlete životopisy na e-mail : votavova senior-centrum.
 • cz nebo nás navštivte osobně (každé úterý od 9 do 10 hodin), nebo nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba : Votavová Andrea Ing. Ph.D., tel. : 608 914 617

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost