Inženýr kvality v kovovýrobě
Talentica
Ústecký kraj
před 2 dny

Máte zkušenosti v oblasti kvality z výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky? Hledáte zajímavou práci v přátelském prostředí?

Pak Vám náš významný klient nabízí skvělou příležitost nového zaměstnání! V současné době hledáme vhodné kandidáty na zajímavou pozici Inženýr kvality.

O jakou společnost se jedná? Naším váženým klientem je prestižní a úspěšná mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu.

Na co se můžete těšit?

  • stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • možnost využití anglického jazyka
  • motivační platové ohodnocení včetně benefitů
  • možnost zúčastnit se nových prestižních projektů
  • Co Vás čeká?

  • zajišťování kvality výrobků od počátku jejich vývoje přes sériovou výrobu až k expedici
  • koordinace a dohled nad interními audity
  • spolupráce s ostatními odděleními na vývoji, zavedení a zlepšování systémů řízení jakosti (ISO 9001)
  • řešení zákaznických reklamací
  • možnost zúčasnit se i certifikačních auditů
  • Co byste měl / a splňovat?

  • SŠ / VŠ vzdělání technického charakteru
  • praxi na obdobné pozici ve VÝROBNÍ společnosti
  • znalost nástrojů řízení kvality (FMEA, APQP, PPAP, SPC) a ISO norem
  • komunikativní znalost angličtiny, znalost německého jazyka výhodou
  • komunikativní osobnost s dobrými organizačními schopnostmi
  • Požádat