PHP programtor
Webovky123
Praha, CZ
před 5 dny
source : jobs4it

PrahaJsme malá společnost, která se soustředí převážně na tvorbu webových projektů na míru.Naší největší předností je poskytování perfektního servisu s maximální možnou flexibilitou pro naše klienty tak, abychom pro ně byli silnými partnery pro jejich online podnikání.

Nejsme žádná korporace, ale sladěný tým lidí, který odvádí rychlou, kvalitní a efektivní práci. V současnosti hledáme PHP vývojáře na plný nebo částečný úvazek, který by zapadl do našeho týmu a pomohl nám zvýšit kvalitu našich služeb.

Součástí této pozice je možnost podílet se na dalším rozvoji společnosti a ovlivňovat používané nástroje a procesy.Náplň práce : vývoj nových webových projektůspráva a rozvoj stávajících webových projektůrozvoj našeho CMS -

nové moduly a funkcePožadujeme : perfektní znalost PHP a MySQLznalost OOP a MVC / MVP přístupuznalost Nette frameworkdobrá znalost HTML + CSSdobrá znalost javascriptuznalost jQuery frameworkznalost verzovacího systému GITsamostatnostodpovědnost za svěřené úkolyproaktivitní přístupochotu vzdělávat se v oboru a držet krok s moderními trendyVýhodou : základní přehled v oblasti Linux administracepreprocesor LESSgruntznalost principu responzivního designuNabízíme : spolupráci na IČmožnost částečné práce z domovazázemí naší kancelářepříspěvky na odborná školení, vzdělávací kurzyfiremní paušál pro volání, sms, internetdobrou kávu : )Své životopisy s ukázkami realizovaných projektů zasílejte na email info webovky123.cz.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost