mechanik/mechanička/elektromechanik/elektromechanička automatizace
Adient Czech Republic s.r.o.
Roudnice nad Labem, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Jaká je náplň práce elektromechanika?- údržba, opravy a seřizování automatizačních zařízení, výměna součástí- nastavování, zkoušení a uvádění do provozu automatizačních zařízení- zjišťování a odstraňování závad automatizačních zařízení- kontrola a provádění funkčních zkoušek automatizační techniky a systémů- sestavování, montáž, zapojování a oživování řídicích obvodů, ovládacích prvků automatizační techniky a systémů- operativní řešení nejrůznějších technických problémůCo by Vám nemělo chybět?

 • odborná způsobilost podle vyhlášky č. 50 / 1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice 6- orientace v technické dokumentaci a normách (používání této dokumentace při práci)- aktivní přístup, samostatnost a ochota učit se novým věcem- praxe výhodou- flexibilita, spolehlivost, ochota- řidičské oprávnění skupiny B- jednosměnný provoz- zázemí nadnárodní společnosti se skvělým kolektivem- velmi zajímavé finanční podmínky- mnoho zaměstnaneckých benefitů : 5 dní nad rámec zákonné dovolené, 13.
 • plat, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, Cafeterie, zvýhodněné mobilní tarify, fyzioterapie na pracovišti aj.

 • závodní stravování Způsob prvního kontaktu : e-mailem, telefonicky Po -Pá od 7.00 - 15.00 hod.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost