PRACOVNÍK/-ICE CALL CENTRA
CTSCZ spol. s r.o.
Most
před 1 dnem
source : Hitprace

PRACOVNÍK / -ICE CALL CENTRADosud pracujete a hledáte změnu? Neváhejte se ozvat, pozveme Vás na pohovor a prohlídku pracovního místa.

Uvidíte, že pracovat se dá v pohodovém týmu, na ranní směny s velkým mzdovým ohodnocením. Náplň práce : - Poskytování služeb zákazníkům- jednoduchá práce na PC- jednoduchý telemarketingPožadujeme : - dobré komunikační schopnosti - schopnost učit se novým věcem - schopnost pracovat v týmu - zodpovědný přístup k práci a samostatnostCo nabízíme : - HPP (po domluvě lze sjednat DPP, DPČ)- možnost vyplácení denní zálohové mzdy- Práce vhodná i pro absolventy a matky s malými dětmi- Atraktivní práci v kanceláři- Zvláštní prémie, bonusy, odměny- Možnost zkrácené pracovní doby- zajímavý finanční bonus za 100% docházku Práce je vhodná i pro absolventy, uvítáme i matky s dětmi na částečný úvazek.

Pokud dosud pracujete a hledáte změnu - přijďte na pohovor, uvidíte, že pracovat se dá ve funkčním týmu s velkým finančním ohodnocením, na ranní směny.

HLÁSIT SE : HLÁSIT SE : Ilona Egydyová, tel. : 601 158 251 (8 - 16 : 30hod.). Vždy je potřeba zaslat Váš životopis na e-mail : info avacall.

cz, osobně po telefonické domluvě + zaslat životopis

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost