Obchodní manažer - Jihomoravský kraj
Drivex s.r.o.
Blansko, CZ
před 19 hodinami
source : Easy-prace.cz

Jste komunikativní a rádi jednáte se zákazníky? Hledáme kolegu, který si postupně vybuduje klientelu dopravců a bude s nimi v úzkém kontaktu.

Jeho úkolem bude porozumět náplni práce řidičů v každé určité firmě a dle jejich požadavků bude realizovat alokaci řidičů z naší databáze.

Požadujeme : - Komunikativnost- Prezentační a vyjednávací schopnosti- min. SŠ vzdělání (obor dopravy a přepravy výhodou)- Praxe v odvětví dopravy a přepravy výhodou- ŘP sk.

B + vlastní autoNabízíme : - Z počátku DPP ->

procesu zaučování (následně možnost HPP)- Motivující mzdové ohodnocení (kombinace časového a výkonového odměňování)- Možnost progresivního karierního růstu, v případě kladných výsledků- Možnost skloubení s aktivním studiem - Práce vhodná i pro uchazeče bez praxe (vhodné pro absolventy)- Částečná práce z domova Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost