Pracovník na roznos letáků
PERFECT pure service, o.p.s
Brno, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

První kontakt telefonicky PO - PÁ od 8 : 00 do 13 : 00 hod nebo e-mailem.Do stále se rozvíjející společnosti hledáme pracovníka na pozici PRACOVNÍK NA ROZNOS LETÁKŮ.

Jedná se o chráněné pracovní místo vhodné pro osoby se zdravotním postižením (invalidní důchod I. a II. stupně). Místem výkonu práce je : Brno.

Co u nás budete dělat : roznos letáků úklidové společnosti po městě Brně.Požadavky : pracovitost, spolehlivost, důslednost, samostatnost.

Co nabízíme : práce na pracovní smlouvu, možnost zkráceného úvazku, možnost dlouhodobé spolupráce, pravidelná mzda. Jedná se o fyzicky nenáročnou práci.

Kontakt : Kateřina Ostrezy, tel. : 702 007 073, e-mail : personalni sedova.cz. Pro domluvení osobní schůzky nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost