Skladník – vychystávka zboží, nástupní mzdu minimálně 25.500 Kč
Práce-job.cz
Olomouc
před 1 dnem
source : Hitprace

Informace

Pro důležitého klienta v logistice hledáme nové kolegy na pozici : Skladník vychystávání zboží

Náplň práce :

  • Bezchybné vyskladnění zboží na filiálky
  • Skladování / vyskladnění zboží dle předlohy systému vychystávání
  • Dekomise / kontrola zboží, které bylo vráceno z filiálek dle předpisů
  • Bezchybné zaskladnění zkontrolovaného zboží, které bylo vráceno filiálkou
  • Provádí technickou podporu při automatickém zaskladnění : odstranění fólií, nečistot a kartonů
  • Obsluha manipulační techniky s vlastním pohonem (zácvik a oprávnění zajistíme)
  • Co od vás očekáváme

  • Základní vzdělání
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Oprávnění k řízení manipulační techniky
  • Trestní bezúhonnost a fyzickou zdatnost
  • Co vám nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástupní mzdu minimálně 25.500 Kč + měsíční prémie, příplatek za noční směnu a náborový příspěvek po skončení zkušební doby
  • Až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu)
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • Důkladné zaškolení a firemní vzdělávání
  • případě, že Vás pozice zaujala neváhejte nám zaslat Váš životopis nebo jsme Vám k dispozici na tel. čísle uvedeném níže.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.