Vedoucí střediska - Pardubice
Aseta Cleaning CZ a.s.
Pardubický kraj, Pardubice
před 2 dny
source : Inwork.cz

Informace

Hledáme uchazeče na pozici Facility manažera se zaměřením na organizaci a provádění vnitřních a venkovních úklidů.

Co bude vaším úkolem :

  • zabezpečení provozů objektů v daném regionu
  • komunikace se zákazníky v daném regionu
  • zajišťování úklidových služeb objektů i ve večerních hodinách, venkovních úklidů, údržba zeleně
  • organizace práce zaměstnanců společnosti a jejich kontrola
  • komunikace s dílčími odděleními společnosti
  • uzavírání pracovněprávních vztahů se zaměstnanci
  • reporting a vedení dokumentace k zakázkám
  • Jste aktivní, optimistická osobnost, která umí motivovat sebe i ostatní? Umíte vést tým a dokážete přijmout odpovědnost za provádění úklidových a dalších podpůrných činností?

    Máte manažerské dovednosti v oblasti Facility managementu? Pošlete nám životopis na email.

    Kontaktní osoba - paní Kebortová

    Co od vás očekáváme

  • středoškolské vzdělání
  • maturitní zkouška- řidičský průkaz sk.B
  • praxe v oboru facility management
  • praxe ve vedení týmu- obchodní a manažerské dovednosti
  • schopnost iniciovat změny, určit priority a dotahovat věci do konce
  • znalost pracovněprávní problematiky a BOZP
  • Co vám nabízíme

  • zázemí stabilního zaměstnance, práce na plný úvazek
  • otevřenou a přátelskou firemní kulturu prosperující společnosti
  • motivující finanční ohodnocení složené z fixní a bonusové složky
  • firemní automobil, mobil, notebook
  • 20 dnů dovolené, flexibilní pracovní dobu
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.