Mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení
JOB AIR Technic a.s.
Mošnov, CZ
před 18 hodinami
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro JOB AIR Technic a.s. .

Mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení :

z : 19.3.2021 - osobní kontakt po předchozí domluvě

volné pracovní místo i pro zaměstnaneckou kartu, zájem o občany z jiného státu Evropské unie.

Náplň : Provádění činností v rámci údržby a oprav letadel v souladu s údržbovým manuálem. Zkoušení a seřízení letadlových celků podle technické dokumentace.

Evidování technických dat o průběhu a výsledcích provedené práce.

Požadujeme : držitel licence,- B737 CL, B737 NG, Airbus A320, anglický jazyk na komunikativní úrovni, znalost předpisů podle EASA Part 145, znalost prostředí letecké údržby.

Nabízíme : příspěvek na stravování, příspěvek na ubytování, 1sick days, 25 dnů dovolené, pitný režim, náborový příspěvek, možnost dalšího vzdělávání ve svém školicím středisku, penzijní připojištění, MultiSport karta, sleva na služby a výrobky v rámci holdingu CSG.

Zasílejte životopisy na e-mail : .

Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Hrubá mzda : 40 000 Kč / měsíc

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.