Účetní
CSC Computer Sciences s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

MVP : Pikrtova 1737 / 1a, Praha 4Kont. os. : Nino JangavadzePrvní kont. : emailem na njangavadze csc.comTým Client Invoice Analyst UKI je součástí oddělení Order to Cash v rámci služby DXC Corporate Shared Services, která podporuje procesy vytváření faktur a doručování faktur klientům ve Velké Británii a Irsku.

Tým zajišťuje včasnou výrobu a distribuci všech konečných faktur a doplňkové dokumentace požadované klientem nebo regionem.

Objednávka k inkasu Analytik klientské faktury je zodpovědný za provádění předběžných fakturačních a fakturačních činností jako fakturaci, vydávání dobropisů, hlášení vedení a interních klientů a řešení žádostí ad hoc.

Zkušenost s aplikací Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint), SAP, Workday na úrovni pokročilého uživatele.Znalost Anglickeho JazykaPožadovaný titul v oblasti financí nebo příbuzné oblasti Porozumění a praktické znalosti finančních procesů Výhody : 5 dní dovolené navíc, kafetérie, občerstvení na pracovišti, stravenky, vzdělávání

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost