QUALITY DIRECTOR - aircraft industry
Stimul - personální poradenství
Praha-Březiněves
před 22 hodinami
source : Easy-prace.cz

Pro společnost se zahraničním kapitálem, která se pohybuje ve výrobě strojírenských komponent pro dodávky do vojenských programů a leteckého průmyslu, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici : QUALITY DIRECTOR -

aircraft industry Náplň práce Budete zodpovídat za řízení výrobních procesů a jejich systémové nastavení z hlediska kvality, za kvalitu výstupů z výroby a za plnění kvalitativních norem daných přísnými požadavky leteckého průmyslu.

Budete z hlediska kvality dohlížet na výrobní program a řešení veškerých aktivit spojených s rozběhem nových výrob. Pozice bude podřízená GŘ.

Mezi hlavní úkoly bude patřit : pokračovat v rozvoji systému kvality ve firmě a řídit jí začlenit do výrobních procesů nově vzniklé požadavky spojené s bezpečností a kvalitou produkce připravovat interní, zákaznické i dodavatelské audity schvalovat nové dodavatele pro nové výrobní projekty řešit systémové příčiny nekvality vést menší tým úzce spolupracovat s managementem a napříč firmouPožadujeme : VŠ technického směru nebo se zaměřením na systémy kvality praxe v řízení kvality z výrobního prostředí znalost požadavků kvality v leteckém průmyslu výhodou, stačí znalost ISO zkušenost s audity kvality praxe na podobné pozici výhodou uživatelská znalost práce na Pc znalost angličtiny Nabízíme : Nabízíme zajímavou manažerskou pozici v systémech kvality pro letecký průmysl.

Možnost seberealizace. K dispozici firemní benefity. Vzdělání : vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost