SERVIS ŠROUBOVACÍ TECHNIKY A AUTOMATIZACE JUNIOR
DEPRAG CZ a.s.
Jičín, Lázně Bělohrad
před 13 hodinami
source : Hitprace

SERVIS ŠROUBOVACÍ TECHNIKY A AUTOMATIZACE JUNIORV případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail I.hatlova deprag.cz nebo volejte na tel.

493 771 557 od 6 : 00 - 14 : 00 p. Hátlová.Požadujeme : vyučení ve strojírenském nebo elektrotechnickém oboru (výhodou), znalost práce na PC (Microsoft office, e-

mail), SAP systém (výhodou), ŘP skup. B (výhodou), znalost AJ nebo NJ výhodou.Náplní práce jsou analýzy a opravy pneumatických šroubováků, analýzy, opravy a kalibrace EC-

techniky, administrativní agenda servisu, technická a servisní podpora zákazníků, servisní výjezdy k zákazníkům (kalibrace, proměření, servis, montáž apod.

komunikace se zákazníkem, komunkace s materřeskou firmou DEPRAG Amberg, montáž pro automatizaci a projekty.Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností následného prodloužení až na dobu neurčitou.

Dále nabízíme podnikové stravování - oběd na 16,- Kč, stravenky, dovolená navíc - 5 týdnů, 2 dny sick days, penzijní připojištění, masáže, roční bonus, placené jazykové a odborné vzdělávání, ordinace závodního lékaře, pracovní doba 37,5 hod / týden, služební byt 3+1, 2+1, příp. ubytovna.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost