sociální pracovníci v sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi
Sdružení Romano jasnica
Štětí, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

popis pracovní pozice : sociální pracovník v rámci sociální služby sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi ve Štětí Požadované vzdělání : v souladu s 110 z.

č.108 / 2006 Sb., o sociálních službách, minimálně vyšší odborné vzdělání Další požadavky : - praxe v oblasti sociálních služeb služeb a v oblasti práce s rodinou výhodou -

orientace a znalost problematicky sociálně vyloučených lokalit a v legislativě (znalost zákona o sociálních službách, zákon o sociálním zabezpečení, hmotná nouze, zákon o rodině, zákon o sociálně právní ochraně dětí apod.

orientace v systému dávek hmotné nouze a státní sociální podpory - motivace k práci s cílovou skupinou - psychická stabilita, schopnost empatie, schopnost týmové spolupráce -

schopnost samostatně se rozhodovat - trestní a morální bezúhonnost Pracovní poměr na dobu určitou, poté možnost prodloužení.

Další požadavky : profesní životopis (s přehledem dosavadní praxe) zasílejte e-mailem na adresu : použijte odpovědní formulář Do předmětu e-

mailu uvádějte příjmení SAS Štětí. Vybraní uchazeči (splnující kvalifikační požadavky budou pozváni k osobnímu pohovoru).

Step 2
Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost