Java Developer - bankovnictví
Profinit EU, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 8 dny

Hledáme

Na náš projekt pro významnou českou banku, hledáme vhodného kolegu / kolegyni do našeho týmu, který působí na projektu rozvoje korporátního bankovnictví.

Náplň práce

  • Agilní vývoj a rozvoj bankovních informačních systémů
  • Aktivní komunikace s okolními bankovními týmy v rámci velkých projektů
  • Zapojení do analýzy, návrhu architektury a vedení týmů v závislosti od dosažených zkušeností a schopností
  • Využití a osvojení best practices v oblasti Java vývoje s využitím moderních Java frameworků
  • Požadujeme

  • Zkušenost s vývojem webových aplikací na platformě Java
  • Výhodou znalost alespoň jednoho z webových frameworků : Vaadin, JSF, Spring MVC nebo alespoň jiný standardní Framework např.
  • ZK (zkoss), Wicket, GWT atd.

  • Běžná znalost standardních technologií a standardů : JEE, Spring, JPA(ideálně Hibernate), webové služby, JavaScript, CSS, HTML, XML, XSL, UML
  • Běžná znalost SQL
  • Znalost nástrojů : Maven, GIT nebo SVN
  • Výhodou znalost dalších standardních technologií : Liferay, WebLogic, Tomcat, Oracle, HTML5 atd.
  • Ochota a schopnost s prací v agilním týmu s důrazem na kontinuální integraci, automatizované testování, revize kódu a otevřenou komunikaci
  • Nabízíme

  • Zaměstnání v přední softwarové firmě
  • Možnost pracovat na rozmanitých projektech především v bankovním a finančním sektoru
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Odborná školení v oblasti vývoje, softwarového inženýrství atd. a získání odborných certifikátů
  • Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
  • Definovaný proces kariérního růstu, individuální přístup ke každému zaměstnanci
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, mobilní telefon, po odpracování každých 5 let v pracovním poměru jednorázově 10 dní dovolené navíc, ad.)
  • Příspěvek 10.000,- Kč ročně na zaměstnancem zvolené pojištění nebo aktivity ve volném čase (např. : důchodové a životní pojištění, sport, relaxace, atd.)
  • Po zapracování a postupu na pozici Experienced Consultant firemní vůz i pro soukromé účely
  • Společnost otevřených a schopných lidí
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Typ smluvního vztahu

    Pracovní smlouva, práce na živnostenský list / IČO

    Délka pracovního poměru

    Požadované jazyky

    Angličtina (středně pokročilá)