Provozní montér vodovodů
Severočeská servisní a.s.
Jablonec nad Nisou, CZ
před 20 hodinami
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Severočeská servisní a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Nádražní 1115 / 19, Jablonec nad Nisou 1 (Jablonec nad Nisou), 46601
  • Přidáno : 3.7.2019
  • Instalatéři vodovodů :

    Pracovní náplň

    Provádění a řízení provozních montážních a údržbářských prací na vodovodních sítích a vodohospodářských objektech

    Provádění odborných montážních prací dle dispozic nadřízených

    Vykonávání pracovní pohotovosti

    Nabízíme

    Jistotu a stabilitu silné společnosti

    Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy

    Možnost dalšího profesního vzdělávání

    Dobré finanční ohodnocení

    Požadujeme

    SO s výučním listem (nejlépe vyučen v oboru Instalatér)

    Řidičský průkaz sk. B

    Platný svářečský průkaz na plasty výhodou

    Praktické myšlení, samostatnost, preciznost a přesnost

    Fyzická zdatnost

    Zaměstnanecké výhody :

    Stravenky, dovolená nad rámec ZP, vzdělávací kurzy, příspěvek na životní a penzijní připojištění, zdravotní volno, preventivní lékařská péče a další dle kolektivní smlouvy

    Hlásit se e-mailem.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)