Stáž - Customer Care Coordinator (20 hod./týd.)
Vodafone
Chrudim, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Charakteristika poziceDo jednoho z našich Customer Care týmů hledáme posilu, která pomůže odbavit běžnou agendu našemu projektovému manažerovi.

Rádi dáme příležitost někomu, kdo stále ještě studuje, ale chce již zároveň podniknout i něco pro svoji praxi a podívat se pod povrch fungování velké firmy v technologické oblasti.

Smlouva je na DPČ na 20 hodin týdně. Pro tuto stáž hledáme někoho, kdo bude mít základnu v Chrudimi (minimálně 1x týdně v kancelářích), nicméně bude mít možnost vykonávat velkou část práce z domova.

Co u nás budete dělat?* Podpora organizace a řízení projektů

 • Hlídání a eskalace stanovených projektových milníků* Základní zpracování dat do excelové podoby* Grafické znázornění informací do power pointu### Co budete pro tuhle práci potřebovat?
 • Vzdělání : student VŠ (předposlední či poslední ročník)* Jazykové znalosti : čeština a pokročilá angličtina* Dobrá znalost MS Office (především Excel a PowerPoint)* Spolehlivost a samostatnost* Schopnost dotahování věcí do konce* Proaktivní přístup k práci* Zodpovědnost a smysl pro detail* Flexibilita a ochota se učit novým věcem* A v neposlední řadě hledáme někoho, kdo k nám zapadne nevadí mu udělat si ze sebe legraci### A toto vám nabízíme* Stabilní prostředí společnosti, která je zároveň challenger na trhu telekomunikací a dat* Přátelské a neformální podmínky pro práci - nepotrpíme si na dress code a všichni si tykáme* Pracovní notebook* Naše lidi, se kterými se příjemně spolupracuje* V případě, že doporučíš kamaráda, můžeš získat odměnu ve výši 1000 benefitních bodů.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost