BRIGÁDA - ZIMA - HOSTESKA/PROMOTER- VÝPLATA IHNED - AŽ 180,-KČ/HOD.
INSOLANCE s.r.o.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj, CZ
před 4 dny
source : nastalo

Přidej se k našemu týmu usměvavých hostesek a promotérů, hledáme kolegy pro reklamní kampaně na zimní období.

Hostesky zajišťují komunikaci se zákazníky v obchodních centrech na reklamních stáncích, poskytují informace o produktech nové značky uváděné na trh.

Součástí práce je je dotazování a zjišťování názorů, distribuce vzorečků, letáků, katalogů, cukrovinek, nafukovacích balonků, květin apod.

Naším cílem je seznámit zákazníka s novinkami, současnými nabídkami a docílit povědomí o této značce.

Výhodou je možnost flexibilního plánování pracovních dní dle možností brigádníka, studijní volno dle potřeby, lze pracovat také o víkendech.

Mzdu vyplácíme okamžitě po skončení akce, až 180,- Kč hod., po zaškolení bonusy a firemní benefity.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte nás kontaktovat.

Očekáváme věk min.16 let, příjemné vystupování, profesionální přístup, samostatnost, komunikační a prezentační schopnosti.

Nabízíme zajímavou brigádu mezi přátelskými kolegy, dopravu na náklady firmy na místa sjednaných kampaní, profesionální zaškolení, získání zkušeností v oblasti reklamy, vynikající platové podmínky, bonusy, odměny formou dárkových poukazů a další benefity, firemní oblečení, občerstvení na pracovišti, vyplacení mzdy ihned po skončení akce.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost