AUTOMECHANIK, DOLNÍ SLOVĚNICE U LIŠOVA
CORAX spol. s r.o.
Lišov
před 22 hodinami
source : Hitprace

Česká společnost s více než 20 letým působením na českém trhu hledá vhodného kandidáta na pozici automechanika do firemního sevisu.

Náplň práce : Stanovení diagnózy poruch. Provádění oprav a výměny jednotlivých součástí, podskupin a skupin součástí a jejich příslušenství.

Provádění nastavovacích a seřizovacích prací na mechanických, hydraulických a pneumatických dílech vozidel. Montáž dílů automobilového příslušenství.

Pracovní doba : Krátký, dlouhý týden (7 : 00 hod. - 19 : 00 hod.).Co Vám můžeme nabídkout : Příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv.

Kvalitní pracovní zázemí. Motivační platové ohnodncení. Podporu ve vzdělávání a doporučení kontrétních kurzů i lektorů. Mobilní telefon.

Stravenky. Benefitní program volání i pro rodinné příslušníky. Nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS.

Slevu na práci a náhladní díly při opravě osobnoího automobilu ve firemním servisu. Pravidelné teambuildingové akce. Co Vás čeká : Budete pracovat v dopravní společnosti, které se daří a kde se dobré nápady doopravdy realizují.

Slibujeme, že se nebudete nudit. Budete řešit různorodé požadavky technického oddělení. Co požadujeme : Hledáme primárně někoho se znalostí v oboru LKW.

ŘP sk. B, C výhodou. Zodpověnou osobu se svědomitým přístupem k práci. Zaměstnanecké výhody : mobilní telefon, příspěvek na stravování, benefitní program volání i pro rodinné příslušníky, nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS, slevu na práci a náhradní díly při opravě osobního automobilu ve firemním servisu, školení, firemní akce.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost