Product Designer
Lear Corporation Engineering Czech Republic s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

První kontakt e-mailem.Náplň práce : - Kompletní zodpovědnost za svěřený projekt z pohledu designu- Vypracování konstrukční výkresové dokumentace a specifikace vyvíjeného produktu- Přímá komunikace a obhajoba projektu u zákazníka- Účast na prestižních mezinárodních projektech pro světové automobilkyPožadujeme : - VŠ technického zaměření (strojírenství, dopravní technika, atp.

 • Zkušenosti na obodobné pozici (Automotive sektor velkou výhodou);- Praktická znalost práce v prostředí 3D CAD (ideálně Catia);
 • Všeobecný přehled v oblasti strojírenství a materiálového inženýrství (zpracování plastů);- Odpovědnost, spolehlivost, proaktivní přístup;
 • Aktivní znalost anglického jazyka (denní využití);- Odpovídající znalosti práce na PC (MS Office, ...);Zaměstnanecké výhody : 25 dní dovolené, flexibilní pracovní doba, stravenkySouhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost