MECHANIK/-IČKA - SEŘIZOVAČ V NEPŘETRŽITÉM PROVOZU
Primed-Halberstadt-CZ s.r.o.
Pardubice, Litvínov
před 19 hodinami
source : Hitprace

MECHANIK / -IČKA - SEŘIZOVAČ V NEPŘETRŽITÉM PROVOZU- mzda 26.000,- + 5.000,- Kč odměna (po 6ti měsících navýšení platu)POŽADUJEME : - Dokončené SOU či SŠ elektrotechnického směru- Osvědčení - činnost dle vyhl.

50 / 78 Sb. min. 6- Samostatnost, pečlivost a spolehlivost- Ochota učit se novým věcem- Dobrá orientace v technické dokumentaciInformace o pozici : - Jedná se především o opravu a údržbu nejrůznějších strojů a zařízení- Plnění dalších specifických úkolů vydaných příslušným nadřízeným- Mzda 26.

000CZK + odměny 5.000CZK (po 6. měsících navýšení platu)- Nepřetržitý provoz, 12-ti hodinové směny (ranní, noční, volno, volno)- 25 dní dovolenéZaměstnanecké výhody : zvláštní prémie, odborné zaškolení, dotované stravování, placená školení a kurzy (VZV, atd.

HLÁSIT SE : Andrea Součková, tel. : 476140164, e-mail : andrea.souckova primed-halberstadt.cz - zaslat životopis, osobně POUZE PO-PÁ od 9.

00 do 13.00 hod. na adrese Na Pavlu 2157, Litvínov

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost