Doplňovači zboží, merchandiser
DISPOSERVIS s.r.o.
Praha-Hostivař, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

PRO ÚČELY VŘ, VHODNÉ POUZE PRO OZP Sháníme schopné kolegy do našeho týmu pro objednávání a zakládání zboží v hobby marketech v Praze.

Práce na zkrácený úvazek 20-30 hodin týdně vhodná i pro absolventy, odměna 130,- Kč na hodinu, v případě práce přesčas prémie dle odpracované doby, možný výdělek 13.

000,- až 17.000,- měsíčně. Po dohodě je možný i kratší úvazek. Velmi vhodné kupříkladu pro neslyšící a všechny ostatní OZP, ale jen s nižším omezením hybnosti, jedná se o práce doplňování zboží do regálů, minoritně jde i o těžké zboží -

doplňujeme a rovnáme především oblečení, šroubky, barvy, nářadí apod. Aktuálně zastupujeme společnosti dodávající do prodejen Hornbach, Bauhaus, OBI, UNI Hobby, Globus, Baumax a DEK.

BENEFITY : mobilní telefon, stravenky, firemní oblečení, pružná pracovní doba, práce pouze ve všední dny a jen přes den, nikoli v noci.

Step 2
Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost