Servisní mechanik - automechanik
TEDOM a.s.
Jablonec nad Nisou, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Co bude vaší náplní práce?- Servis kogeneračních jednotek- Výjezdy k poruchám kogeneračních jednotek- Pohotovostní službaCo k této pozici budete potřebovat?

 • Výuční list nebo středoškolské vzdělání - Praxi v oboru v automechanik, mechanik, opravář strojů- Řidičský průkaz sk. BCo u vás oceníme?
 • Manuální zručnost a chuť cestovat- Spolehlivost a zodpovědnost za provedené opravy a servis- Znalost cizího jazyka- Znalost práce na počítači - Samostatnost a pozitivní přístup k řešení úkolůNabízíme : - Náborový příspěvek ve výši až 10.
 • 000, Kč- K dispozici služební vůz k cestě do zaměstnání a zpět- Perspektivu v úspěšné, dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodní působností- Možnost seberealizace - odborný a profesní růst- Podnikové stravování, příspěvek na stravováníKontakt : e-mailem, telefonicky

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost