Softwaroví testeři
Applifting s.r.o.
Praha-Hostivař, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : PrahaPRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr. : použijte odpovědní formulář ; Kontaktní osoba . Zuzana PeškováUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Definice pracovních povinností, zodpovědnosti apod.

Analýza požadavků na testování.- Tvorba a aktualizace testovací dokumentace.- Příprava testovacích dat.- Provádění testů podle testovací dokumentace.

 • Dokumentace průběhu testování.- Reportování chyb a výsledků testů.- Vývoj a údržba automatizovaných testů softwaru.- Příprava testovacích scénářů a testovacích dat.
 • Spouštění testů a analýza výsledků testů.- Tvorba a aktualizace dokumentace k automatizovaným testům.- Nasazení testů na systémech pro průběžnou integraci.
 • Podpora vývojového týmu.- Komunikace s ostatními členy vývojového týmu.Požadavky : - Anglický jazyk na úrovni rodilého mluvčího- Zkušenosti s - koncepty Git, Jenkins, Openshift, CI / CD- Zkušenosti s hlášením chyb, strategií testování- Nejméně 1 rok zkušeností s testováním- Analýza požadavků na testování- Nastavení testovacího prostředí a vytváření / údržba testovacích dat- Zkušenosti s vytvářením a údržbou testovací dokumentace
 • Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost