Číšník/servírka zaučený/á
GALA HOTELS, s.r.o.
Mariánské Lázně, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Hotel Monty, Příkrá 218, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Pracovní doba : 6 : 00-21 : 00 h (dle plánovaných směn). Náplň práce : přinášení jídel a výrobků z expedičních středisek, znalost technologických postupů přípravy pokrmů a nápojů uvedených v menu, znalost značek a druhů nápojů doporučených k určitým pokrmům, odklízení použitého nádobí a ostatního inventáře, spolupráce při inventarizacích prováděných na středisku.

Požadujeme : vyučení v oboru "číšník / *servírka", praxe na pozici "číšník / servírka", příjemné vystupování, spolehlivost, základní znalost NJ a RJ.

Nabízíme : k základní mzdě jsou vypláceny motivační odměny a zákonné příplatky, poskytnutí stravování s příspěvkem zaměstnavatele (zaměstnanecké stravování), možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, další vzdělávání.

Kontakt pro zájemce : telefonicky (volat Po-Pá 9 : 00-14 : 00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (Po-Pá 9 : 00-14 : 00 h).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost