Manažer projektů - automatizace
Chropyňská strojírna, a.s.
Olomouc, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : tř. Kosmonautů č.p. 989 / 8, Olomouc.Co u nás budete dělat? - projektovat a konstruovat elektrická zařízení a linky v oblasti automobilového průmyslu- tvořit projektovou dokumentaci- specifikovat materiál- tvořit bezpečnostní elektronické prvky a systémy- komunikovat se zákazníky a dodavateli- podporovat ostatní oddělení v oblasti elektro- účastnit se na realizaci projektůCo od Vás požadujeme?

 • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektro (technické, elektrotechnické)- vyhlášku 50 / 78 Sb.- znalost MS Office- základní znalost německého nebo anglického jazyka podmínkou- ruský / španělský jazyk výhodou- řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat- znalost software Eplan P8, Eplan 5.
 • 70 výhodou- znalost PLC (Simatic S7) a robotických systémů (Kuka, Fanuc) výhodouCo od nás můžete získat? - práci v ryze české firmě, které se daří a která je špičkou ve svém oboru - práci v moderních a nových kancelářích kousek od centra města i vlakového nádraží - možnost vycestovat za prací i do zahraničí- pružné rozvržení pracovní doby- variabilní finanční bonusy- vzdělávací kurzy a školení- 5 týdnů dovolené- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění- příspěvek na stravování - firemní akceŽivotopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost