Hledá se lektor češtiny pro cizince
Institut cizích jazyků, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.
Olomouc, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

K zajištění realizace veřejné zakázky velkého rozsahu hledáme pro dlouhodobou spolupráci lektory češtiny pro cizince.Požadujeme : Požadujeme : VŠ vzdělání zaměřené na výuku českého jazyka (min.

Bc.). Případně SŠ s min. jednoletou prokazatelnou praxí výuky češtiny jako cizího jazyka, spolehlivost, příjemné vystupování, flexibilita.

Nabízíme : Nabízíme velký počet kurzů na výběr. Práce na částečný úvazek. Flexibilitu, co se časových možností týče, tj.

učí se v odpoledních, dopoledních či večerních hodinách. Též je možné učit víkendové kurzy (So). Jinak se jedná o spoluúčast v celorepublikovém projektu.

Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost