Manažer/ka obchodní skupiny
Daniel Klein
Šumperk, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Náplň práce : Vedení obchodních jednání. Příprava cenových nabídek a kalkulací pro klienty. Komunikace s obchodními partnery.

Administrativa spojená s přípravou smluv. Vedení a rozvoj týmu, dohled na jeho fungování. Aktivní účast na poradách a školeních.

Práce s interním systémem společnosti.Požadavky : Zkušenosti s vedením týmu lidí. Středoškolské vzdělání s maturitou. Komunikační a obchodní dovednosti.

Pozitivní přístup a zájem o profesní růst. Dobrá znalost MS Office. Řidičský průkaz skupiny B. Trestní bezúhonnost a bezdlužnost.

Český jazyk na výborné úrovni.Nabízíme : Zajímavé mzdové ohodnocení. Příjemné pracovní prostředí. Příležitost rozvinout své schopnosti díky kvalitnímu systému zaškolení.

Flexibilní začátek a konec pracovní doby. Vlastní organizace náplně práce. Benefity. Kontakt : e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost